2019.12.28 do 2020.01.01 – 42. Europejskie Spotkanie Młodych

W tym roku 42. Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez Wspólnotę z Taizé oraz młodych ludzi – wolontariuszy odbędzie się we Wrocławiu. Spotkanie rozpocznie się 28 grudnia i potrwa do 1 stycznia. W wydarzeniu co roku bierze udział kilkanaście tysięcy osób w wieku od 18 do 35 roku życia z 70 krajów, a więc nie tylko z całej Europy, ale także z innych kontynentów. Gospodarzami dla wszystkich uczestników będą wrocławskie parafie, a w obrębie nich rodziny, które otworzą swoje drzwi na przybyłych pielgrzymów. Podczas spotkania uczestnicy będą doświadczać wspólnej, ekumenicznej modlitwy oraz poznawać się wzajemnie.

Wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy do otwarcia drzwi swoich domów i okazania  gościnności młodym pielgrzymom. Spotkanie to wzbogaci każdego z nas.

Wszelkie informacje związane z tym wydarzeniem znajdują się TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do przyjmowania uczestników Spotkania w gościnę. Adres swój można podać w naszej zakrystii po każdej Mszy, a także zgłosić w Kancelarii parafialnej.

Można również podać swój adres nie wychodząc z domu. Pod podanym linkiem w opcji KONTAKT jest możliwość zarejestrowania się jako rodzina, która chce przyjąć w gościnę młodych uczestników Spotkania. 

Comments are closed.