III Niedziela Wielkanocna

1. W Kościele w Polsce przeżywamy dziś NIEDZIELĘ BIBLIJNĄ, która rozpoczyna XIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIJNY pod hasłem: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6, 35).
2. Dziś o godz. 17:30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO BIBLIJNE.
3. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W PIĄTEK: uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski; jest to również dzień imienin ks. Wojciecha, z tej okazji o godz. 18:00 zapraszamy na mszę św. w intencji naszego ks. wikariusza.
4. W poniedziałek, 19 kwietnia, o godz. 18:00 odbędzie się msza św. KU CZCI ŚW. JÓZEFA. Przewodniczyć jej będzie ks. wicedziekan Krzysztof Jakubus, który wraz z wiernymi z parafii w Gajkowie przybędzie w pielgrzymce do naszego kościoła jubileuszowego.
5. W piątek o godz. 15:00 zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU; od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
6. Zachęcamy do kontynuacji PEREGRYNACJI IKONY ŚW. JÓZEFA w naszej parafii. Zapisy w Zakrystii na konkretny dzień nawiedzenia ikony.
7. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», «Nowe Życie» oraz «Niedziela» i «Gość Niedzielny».
8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Jerzego Piekarskiego, +Zofie Radwan-Pytlewską i +Danutę Skibińską – „wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.