2021.04.12 – Seminarium Odnowy Wiary – SOW 2021

12 kwietnia 2021 r. rozpoczęło się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Jeżeli Kościół kojarzy Ci się z nudnym przyzwyczajeniem pozbawionym radości, miłości, głębi i poczucia sensu, jeżeli pragniesz osobistego spotkania z Bogiem oraz zakosztowania Jego bogactwa i rozmachu, zapraszamy Cię na cotygodniowe konferencje głoszone przez opiekuna wspólnoty „Płomień Pański” ks. Wojciecha Bujaka i spotkania w małych grupach dzielenia prowadzone online przez doświadczonych animatorów z naszej wspólnoty.

Bóg jest żywy, prawdziwy, dobry, bogaty w miłosierdzie i bardzo Mu na Tobie zależy. To nic, że już kiedyś próbowałeś dać Mu szansę, że już kiedyś Go spotkałeś, ale nie podjąłeś zaproszenia do bliskości z Nim. Znasz przypowieść o synu marnotrawnym? To jest tak naprawdę przypowieść o miłosiernym ojcu. Takiego właśnie mamy Boga – miłosiernego i bezgranicznie w Tobie zakochanego. Daj Mu szansę wejścia w Twoje życie. On Ci niczego nie zabierze, nie odbierze Ci wolności, nie zabroni Ci się śmiać, tańczyć, jeździć na wakacje, spotykać z przyjaciółmi, chodzić do kina… On to wszystko pobłogosławi i da Ci jeszcze więcej. Chce tylko być w Twoim życiu. Na co dzień.

Od 12 kwietnia do 7 czerwca co tydzień w poniedziałek spotykamy się na konferencji w kościele lub online oraz uczestniczymy online w spotkaniu grupy dzielenia. Animatorzy skontaktują się z każdym uczestnikiem, żeby ustalić optymalny termin spotkań małych grup. W ciągu tygodnia każdy pracuje z podręcznikiem formacyjnym, który otrzyma po pierwszym spotkaniu w kościele 12 kwietnia. W razie potrzeby dodatkowych informacji udziela lider wspólnoty „Płomień Pański” Katarzyna Kondrat pod numerem telefonu 516 652 001.

Spróbuj. Przed Tobą tylko osiem spotkań i ocean miłości.

Comments are closed.