V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj po każdej mszy świętej nasi ministranci wraz z rodzicami i ks. Krzysztofem organizują kiermasz ciasta. Środki finansowe z kiermaszu będą przeznaczone na FUNDUSZ MINISTRANCKI.
2. Codziennie o godz. 17:30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE z litanią loretańską.
3. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W PONIEDZIAŁEK: święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski;
4. We wtorek i w czwartek, po wieczornej mszy świętej, odbędzie się w kościele SPOTKANIE i PRÓBA LITURGICZNA dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych. SPOWIEDŹ dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców w piątek o godz. 17:00
5. W czwartek, 19 maja, po wieczornej mszy św. zapraszamy do Domu Parafialnego na spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO.
6. W piątek, o godz. 15:00 zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU do wieczornej mszy św., a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
7. Za tydzień, 22 maja, odbędzie się w naszej parafii uroczystość I KOMUNII ŚWIĘTEJ podczas mszy św. o godz. 10:30. Natomiast rocznica I Komunii Świętej odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę, 29 maja.
8. Parafia NMP Matki Pocieszenia organizuje w dniach od 3 do 13 sierpnia 2022 r. PIELGRZYMKĘ rodziców z dziećmi DO WŁOCH śladami bł. Carlo Acutisa. Cena wyjazdu: 1100 zł + 390 euro od osoby. Zapisy i informacje u o. Tomasza Marcinka CSsR – tel. 606 435 344.
9. Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, w związku z występującymi zdarzeniami przestępczymi związanymi z oszustwami na tzw. „przedstawiciela banku”, „policjanta”, lub „funkcjonariusza CBŚP”, prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i informuje, że POLICJA nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie dzwoni z takim żądaniem.
10. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», majowy numer «Nowego Życia» oraz «Niedziela» i «Gość Niedzielny».

Comments are closed.