V Niedziela Zwykla

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc po mszy św. będzie ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a o godz. 17:30 zapraszamy na NIESZPORY NIEDZIELNE.
2. Dziś podczas mszy św. o godz. 18:00 będzie uroczyste POŻEGNANIE KS. WOJCIECHA JEDNOROGA, który decyzją Ks. Abpa Józefa Kupnego, z dniem 27 stycznia br., został ustanowiony administratorem parafii pw. Św. Stefana we Wrocławiu.
3. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W CZWARTEK: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
• W PIĄTEK: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes;
4. W poniedziałek, 7 stycznia, o godz. 18:00 zapraszamy na Eucharystię, po której odbędzie się MODLITWA O UZDROWIENIE przed Najświętszym Sakramentem ze wspólnotą PŁOMIEŃ PAŃSKI.
5. W piątek, o godz. 15:00, zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU do wieczornej mszy św., a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
6. W piątek, 11 lutego, przypada XXX ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO, któremu towarzyszy motto: «„Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 3-6). Trwając na drodze miłosierdzia przy tych, którzy cierpią». W tym dniu zapraszamy na mszę świętą o godz. 18:00, a następnie na nabożeństwo połączone z błogosławieństwem chorych Najświętszym Sakramentem, a także udzieleniem sakramentu chorych. Prosimy o pomoc chorym, niepełnosprawnym i seniorom w dotarciu do kościoła. Sakrament namaszczenia chorych można przyjąć kilkakrotnie, mogą otrzymać go osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej.
7. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», nowy numer «Nowego Życia», «L’Osservatore Romano» oraz «Niedziela» i «Gość Niedzielny».
8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Antoninę Ruziewicz Buchman, +Annę Budzińską i +Krzysztofa Chmarę –„wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.