V Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc po mszy św. będzie ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a o godz. 17:30 zapraszamy na NIESZPORY NIEDZIELNE.
2. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W ŚRODĘ: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
• W CZWARTEK: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes;
3. W poniedziałek zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA ze Wspólnotą PŁOMIEŃ PAŃSKI. O godz. 18:00 Eucharystia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. We wtorek, 9 lutego, podczas mszy św. o godz. 18:00 będzie ROZDANIE MODLITEWNIKÓW dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, a po mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie dla rodziców.
5. W czwartek, 11 lutego, przypada XXIX ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO – archidiecezjalne obchody odbędą się o godz. 10:00 we Wrocławskiej Archikatedrze, w których będzie można uczestniczyć przez transmisję «RADIA RODZINA» lub on-line dzięki wrocławskiej edycji «GOŚCIA NIEDZIELNEGO». Natomiast w naszej parafii zapraszamy na mszę świętą o godz. 18:00, a następnie na nabożeństwo w intencji chorych i cierpiących z błogosławieństwem chorych Najświętszym Sakramentem.
6. W piątek, o godz. 15:00 zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU do wieczornej mszy św., a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
7. Spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA odbędzie się w sobotę, 13 lutego, o godz. 10:00 w kaplicy, w Domu Parafialnym.
8. W miniona niedzielę na wsparcie klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji oraz na Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy Archidiecezji Wrocławskiej zebraliśmy 2.170 zł. „Bóg zapłać” za dar serca.
9. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nowy numer naszego parafialnego czasopisma «U Świętej Rodziny», lutowy numer «Nowego Życia», «L’Osservatore Romano», nowy numer «Gościa Niedzielnego» oraz od dzisiaj wprowadzamy także kolejny tygodnik katolicki, który można nabyć – «Niedzielę».
10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Krystynę Kowal, +Andrzeja Sucholińskiego i +Halinę Krasnowską – mamę kapłana pochodzącego z naszej parafii –„wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.