VI Niedziela Zwykła, Rok A – 16.02.2020 r.

1.     Dzisiaj kończymy w naszej parafii Muzyczne Warsztaty Uwielbienia. Po mszy św. o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy wszystkich na Koncert Uwielbienia. Z tej racji nie będzie o godz. 17:30 Nieszporów Niedzielnych.

2.     Dzisiaj wolontariusze prowadzą zbiórkę przykościelną na ratowanie życia rocznego Frania z Namysłowa, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Zebrane fundusze będą przeznaczone, poprzez Fundację «SiePomaga», na nierefundowaną terapię genową, która kosztuje ponad 9 milionów zł. Zachęcamy do życzliwego wsparcia tej inicjatywy.

3.     W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:

         w sobotę: święto katedry św. Piotra Apostoła;

4.     Odnowa Rodzinom Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza na całodniowe spotkanie dla małżonków, które odbędzie się w sobotę od godz. 10:00 do 16:00, w Domu Parafialnym. W programie konferencje oraz warsztaty z psychoterapeutą. Zapewniona jest opieka dla dzieci. Więcej informacji na plakatach oraz stronie internetowej parafii i na Facebooku.

5.     W dniach 28 i 29 lutego oraz 06 i 07 marca w naszej parafii odbędą się Katechezy Przedmałżeńskie dla narzeczonych. Kurs rozpocznie się w piątek, 28 lutego od mszy św. o godz. 18:00, a następnie będzie spotkanie w salce, w Domu Parafialnym.

6.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», «Nowe Życie» oraz nowy numer «Gościa Niedzielnego».

7.     W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy na miejsce spoczynku: +Ludwikę Makarę-Jankiewicz – „wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.