VII Niedziela Zwykla

1. O godz. 17:30 zapraszamy na NIESZPORY NIEDZIELNE.
2. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• WE WTOREK: święto katedry św. Piotra Apostoła – to dzień łączności z następcą św. Piotra, papieżem Franciszkiem, pamiętajmy o nim w naszej modlitwie;
• W ŚRODĘ: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika;
3. We wtorek, 22 lutego, o godz. 19:00 zapraszamy do Domu Parafialnego na kolejne SPOTKANIE SYNODALNE O SYNODALNOŚCI KOŚCIOŁA.
4. W czwartek po mszy św. wieczornej zapraszamy do Domu Parafialnego na spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO, które będzie pomocą w poznawaniu i rozważaniu Pisma Świętego.
5. W piątek, o godz. 15:00, zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU do wieczornej mszy św., a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
6. W piątek, 27 lutego, po mszy św. o godz. 18:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie formacyjne dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA.
7. STOWARZYSZENIE DOBRYCH INICJATYW „PRO MISSIO” oraz firma GREEK OFFICE ECOLOGIC podejmuje ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI w naszej archidiecezji. Do czwartku, 24 lutego, włącznie prosimy o składowanie zbędnego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z tyłu kościoła (za Zakrystią). Wywóz nastąpi w piątek 25 lutego br., a dochód ze złomowania przeznaczony zostanie na wsparcie polskich misjonarzy w Zambii, Kamerunie i Kenii oraz naszych rodaków na Wchodzie.
8. Od 28 lutego br. zaczniemy w naszej parafii KURS ALPHA, na który zapraszamy przede wszystkim osoby wątpiące, poszukujące sensu życia, pragnące umocnić swoją wiarę.
9. W dniach 04 i 05 oraz 11 i 12 marca w naszej parafii odbędą się KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE dla narzeczonych. Kurs rozpocznie się w piątek, 04 marca od mszy św. o godz. 18:00, a następnie będzie spotkanie w salce, w Domu Parafialnym.
10. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nowy numer naszego parafialnego czasopisma «U Świętej Rodziny», «Nowe Życie», «Niedziela» oraz «Gość Niedzielny» i «Mały Gość Niedzielny» – dla dzieci.

Comments are closed.