XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc po mszy św. będzie ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
2. W CZASIE WAKACJI, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie msze św. będą odprawiane o godz. 9:00 i 18:00 (nie będzie mszy św. o godz. 7:00 rano). Ze względu na urlopy księży do spowiedzi św. w dni powszednie będzie można przystępować przed Eucharystią. Niedzielne msze św. będą odprawiane bez zmian, nie będzie jedynie NIESZPORÓW NIEDZIELNYCH.
3. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W ŚRODĘ: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki dzieł misyjnych w Polsce;
• W PIĄTEK: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
4. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 zapraszamy na GODZINĘ ŚWIĘTĄ przed Najświętszym Sakramentem.
5. W piątek o godz. 15:00 zapraszamy na modlitwę KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU do wieczornej mszy św., a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
6. Zapraszamy do udziału w 42. PIESZEJ PIELGRZYMCE WROCŁAWSKIEJ NA JASNĄ GÓRĘ, która będzie wędrować do Matki Bożej w dniach od 2 do 10 sierpnia br. pod hasłem: „Chrystus naszym Pokojem”. Informacje i zapisy na stronie internetowej pielgrzymka.pl Zachęcamy również do duchowego udziału w tegorocznej pielgrzymce. Zapisy do grupy NR 16 trwają do końca lipca w Zakrystii.
7. Wszystkim, którzy rozpoczynają wakacje oraz wybierającym się na zasłużony urlop życzymy dobrego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i bezpiecznego powrotu do swoich obowiązków szkolnych i zawodowych.
8. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», wakacyjny numer «Nowego Życia», «L’Osservatore Romano», oraz «Niedziela» i «Gość Niedzielny».
9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Katarzynę Pieczonkę i +Antoniego Sielskiego – „wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”

Comments are closed.