XIV Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, więc po każdej mszy św. ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
2. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W PONIEDZIAŁEK: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
• W ŚRODĘ: wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;
• W SOBOTĘ: święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
3. W CZASIE WAKACJI, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia, w dni powszednie msze św. będą odprawiane o godz. 9:00 i 18:00 (nie będzie mszy św. o godz. 7:00 rano). Ze względu na urlopy księży do spowiedzi św. w dni powszednie będzie można przystępować przed Eucharystią. Niedzielne msze św. będą odprawiane bez zmian. Natomiast nie będzie NIESZPORÓW NIEDZIELNYCH o godz. 17:30.
4. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ, którą można nabyć na stoliku przy ambonie.
5. Chcę bardzo podziękować Drogim Parafianom, którzy ze zrozumieniem przekazali w minioną niedzielę WSPARCIE MATERIALNE w kopercie na tacę lub na konto parafialne. Za ten dar serca składam serdeczne „Bóg zapłać”. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze dołączyć do grona ofiarodawców to również w przyszłą niedzielę można przekazać swoją ofiarę w kopercie na tacę lub na konto parafialne. Dziękuję za to wsparcie dla naszego kościoła.
6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, opieki Bożej Opatrzności oraz szczęśliwego powrotu do pełnienia codziennych obowiązków.
7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Janinę Kaczorowską , +Teresę Faltus i +Krystynę Nienartowicz – „wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.