XXII Niedziela Zwykła

1. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• W PIĄTEK: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
2. We wtorek o godz. 18:00 zapraszamy na mszę św. w intencji ks. Bartosz z racji jego imienin, które przypadły w święto św. Bartłomieja, apostoła.
3. Od środy, 1 września, powrócimy do ZWYCZAJNEGO PORZĄDKU MSZY ŚW. w naszym kościele w dni powszednie, tj. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00, a w niedziele Nieszpory o godz. 17:30. KANCELARIA PARAFIALNA jest czynna: w poniedziałek, środę i piątek od godz. 15:30 do 18:00 oraz we wtorek i czwartek od godz. 10:00 do 11:00.
4. Spotkanie z RODZICAMI DZIECI KOMUNIJNYCH odbędzie się w czwartek, 2 września, o godz. 18:45 w kościele. Obecność obowiązkowa. Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się w naszej parafii w niedzielę, 12 września, podczas mszy św. o godz. 10:30.
5. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:00 zapraszamy na GODZINĘ ŚWIĘTĄ przed Najświętszym Sakramentem, a w piątek, o godz. 15:00 na KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU; od godz. 17:00 okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi św. oraz na rozpoczęcie roku szkolnego.
6. Od piątku 3 września do niedzieli 5 września będziemy gościć w naszej parafii księdza Krzysztofa Kralkę, pallotyna z lubelskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, rekolekcjonistę, autora wielu książek i publikacji o tematyce religijnej, który poprowadzi REKOLEKCJE organizowane przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Zapraszamy na Eucharystię oraz konferencję i modlitwę uwielbienia w piątek i w sobotę o godz. 18:00 oraz w niedzielę o 12:30. Niedziela będzie dniem szczególnie poświęconym rodzinom. Rekolekcje są otwarte dla każdego. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły – kliknij TUTAJ.
7. W sobotę, 4 września, o godz. 10:00 w Domu Parafialnym zapraszamy na SPOTKANIE Z ADWOKATEM Wojciechem Zalewskim, który będzie wyjaśniał zagadnienia związane z prawem spadkowym: jak przekazać spadek, jak nie narażać rodziny na konflikty spadkowe, jak przyjąć spadek nie narażając się na długi itp.
8. WSPÓLNOTĘ ŻYWEGO RÓŻAŃCA zapraszamy w sobotę, 4 września, o godz. 16:30 do Domu Parafialnego na zmianę Tajemnic, a następnie do kościoła na modlitwę różańcową o 17:30 i mszę św. w intencji członków wspólnoty oraz ich rodzin. Do tej modlitwy zapraszamy również wszystkich Parafian.
9. MSZA ŚW. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego oraz poświęcenie tornistrów pierwszoklasistów będzie w niedzielę, 5 września o godz. 10:30.
10. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nasze parafialne czasopismo «U Świętej Rodziny», «Nowe Życie» oraz «Niedziela» i «Gość Niedzielny».
11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Stanisława Pietka – „wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”

Comments are closed.