XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, więc po mszy św. będzie ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a o godz. 17:15 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.
2. Dzisiaj podczas mszy św. o godz. 10:30 zostaną POŚWIĘCONE RÓŻAŃCE dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
3. SKAUCI ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego, z 1. Szczepu Wrocławskiego św. Franciszka z Asyżu obchodzą swoje święto patronalne. Z tej okazji dzisiaj po mszy św. o godz. 10:30 zapraszają do Domu Parafialnego chłopców w wieku od 9 do 15 lat oraz ich rodziców na spotkanie i prezentację zdjęć z tegorocznych obozów 1. Gromady i 1. Drużyny Wrocławskiej.
4. W KALENDARZU LITURGICZNYM w tym tygodniu przypada:
• WE WTOREK: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
• W ŚRODĘ: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
• W PIĄTEK: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
5. Przez cały październik zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej podczas NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWEGO, które będzie codziennie o godz. 17:15, a o godz. 18:00 msza św.
6. Jutro, 3 października, odbędzie się w naszej parafii WIZYTACJA KANONICZNA, którą poprowadzi bp Jacek Kiciński. Po przyjeździe o. biskupa na plebanię zaplanowana jest o godz. 14:30 wizyta na naszym cmentarzu parafialnym, o godz. 15:00 spotkanie u naszych Sióstr w Ochronce i w klasztorze, następnie o godz. 16:00 podpisanie ksiąg metrykalnych w Kancelarii Parafialnej, a o godz. 16:30 zapraszamy do kaplicy Domu Parafialnego na spotkanie o. biskupa z grupami modlitewnymi. O godz. 17:15 – nabożeństwo różańcowe, a o godz. 18:00 zostanie odprawiona msza św., na którą serdecznie wszystkich Drogich Parafian zapraszamy.
7. W PIERWSZY CZWARTEK miesiąca od godz. 17:00 będzie GODZINA ŚWIĘTA przed Najświętszym Sakramentem, a w piątek, o godz. 15:00 zapraszamy na KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, która rozpocznie ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a od godz. 17:00 okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi św.
8. SPOTKANIE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA odbędzie się w piątek, 7 października, w Domu Parafialnym bezpośrednio po mszy św. o godz. 18:00.
9. Zachęcamy do LEKTURY PRASY KATOLICKIEJ: na stoliku przy ambonie jest do nabycia nowy numer naszego parafialnego czasopisma «U Świętej Rodziny», nowy numer «Nowego Życia» oraz «Niedziela», «Gość Niedzielny» oraz limitowany numer «Gość Niedzielny–Ekstra» w cenie 12 zł.
10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej ODPROWADZILIŚMY NA MIEJSCE SPOCZYNKU: +Magdalenę Janicką i +Antoniego Łuźniaka – „wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…”

Comments are closed.